Profesionálne servisné služby

MG Autoservis Brezno splnením technických a personálnych predpokladov ako aj požiadaviek na vybavenie autoservisu diagnostickou technikou, informačným systémom a školením je súčasťou celosvetovej siete partnerských autoservisov Bosch Car Service. Nájdete nás v Brezne, Krátka 2257/83.

Firma BOSCH poskytuje prevádzkovateľom servisov technickú podporu formou odborných školení a technické a diagnostické dáta aktualizované podľa vývoja trhu. Bosch Car Service ponúkajú nielen bežné mechanické práce, ale i komplexnú diagnostiku vozidla, vrátane riadiacich systémov benzínových a naftových motorov.

Kompletná diagnostika vozidla

Kompletná diagnostika vozidla

Základným predpokladom dôkladnej opravy Vášho vozidla, je správna diagnostika závady, či už elektronickej, alebo mechanickej. Z dôvodu maximálnej presnosti a spoľahlivosti používame viac typov špičkových diagnostických prístrojov, podľa druhu vozidla a jeho poruchy. Vývoj elektroniky v automobiloch neustále napreduje a správnou diagnostikou šetríme naším zákazníkom čas a peniaze, žiadne závady neopravujeme spôsobom pokus omyl, ale na vozidle vymeníme len diagnostikou identifikovaný vadný komponent. Diagnostikovať dokážeme všetky typy vozidiel pri státi ako aj za samotnej jazdy vozidla.

Servisné prehliadky a údržba vozidiel

Servisné prehliadky a údržba vozidiel

Ponúkame všetkým zákazníkom kompletný servis vozidiel. Servisné prehliadky všetkých druhov, výmeny olejov, všetkých náplní, filtrov, ramená, čapy, silenbloky, výfuky, tlmiče výfukov, tlmiče pruženia, brzdové kotúče, platničky, hadice, atď. Našou veľkou výhodou a zároveň aj ďalším krokom k spokojnosti zákazníka je to, že máme vybudovaný vlastný sklad bežných náhradných a servisných dielov, čo nám umožňuje, že veľkú časť opráv a servisných prehliadok vieme urobiť na počkanie. Pripravujeme všetky vozidlá na pravidelnú technickú prehliadku STK.

Nastavenie svetiel a stieračov

Nastavenie svetiel a stieračov

Jedna z najdôležitejších a práve najčastejšie zanedbávaných a podceňovaných vecí pri jazde vozidlom je maximálne kvalitný a dostatočný výhľad na vozovku a dopravnej situácie pred vozidlom. Správne nastavenie funkcie, intenzity a kvality svetlometov, ale aj stieračov nám zabezpečuje, aby pre nás jazda autom nebola nočnou morou, ale príjemným zážitkom s čo najmenšou námahou pre naše oči a bdelosť za volantom. Kvalitu nastavenia svetiel a stierania stieračov oceníte pri nočnej jazde dažďom, keď sa stretáte s oproti idúcim svietiacim vozidlom.

Autoklimatizácie

Autoklimatizácie

Klimatizácia je jedným z komfortných systémov vozidla ktorého funkčnosť hlavne v letných mesiacoch rado väčšina z vodičov využíva. V modernom vozidle sa stará klimatizácia o príjemné pracovné prostredie vodiča, spríjemňuje mu pobyt vo vozidle a zvyšuje jeho pohodlie a tým výrazne zvyšuje aj bezpečnosť jazdy. U nás Vám zabezpečíme, aby vaša klimatizácia bola maximálne účinná, bez zbytočných porúch a tiež bez občas vyskytujúceho sa zápachu. Prevádzame plnenie, kontrolu tesnosti aj dezinfekcie a čistenie klimatizácií ako aj odsatie a separáciu starého chladiva.

Pneuservis

Pneuservis

Poskytujeme pneuservis pre osobné autá, offroady a malé nákladné autá do 3,5 tony. Na značkových a pravidelne kalibrovaných zariadeniach ponúkame sezónne prezutie, opravy defektov, vyváženie kolies, kontrolu hadzavosti, medzisezónné uskladnenie kolies, ekologickú likvidáciu ojazdených a poškodených pneumatík.

Geometria a riadenie náprav

Geometria a riadenie náprav

Geometria kolies je jedným z najdôležitejších parametrov, ktoré ovplyvňuje riadenie vozidla, opotrebovanie pneumatík, komfort jazdy a zasahuje aj spotrebu paliva. Správne nastavenie výrazne ovplyvní jazdné vlastnosti vozidla, ako aj jeho ovládateľnosť. Prvoradou a základnou požiadavkou je, aby sa kolesá pri jazde v priamom smere ale aj v zákrute odvaľovali, ale nešmýkali. Geometria musí byť správne nastavená na všetkých kolesách automobilu a nie iba na riadiacej náprave.

Vykonávame Emisné kontroly

Vykonávame Emisné kontroly

Náš autoservis patrí do siete stredisk Emisných kontrol na Slovensku. Poskytujeme kompletné emisné kontroly na vozidlá do 3,5 tony s bendzýnovým motorom.

Karosárske a lakýrnické práce

Karosárske a lakýrnické práce

Pri používaní vozidla prichádza občas k nemilej udalosti, havárii a poškodeniu karosárskych a nosných častí vozidla. Aj pri týchto poškodeniach Vám náš skúsený tím pracovníkov ochotne a hlavne precízne a spoľahlivo zabezpečí opravu Vášho vozidla. Zabezpečujeme komplexnú opravu havarovaných vozidiel či už po ľahkých ako aj ťažkých haváriách. Sme zmluvným partnerom pre Allianz - Slovenskú poisťovňu a.s., opravu zabezpečujeme aj na krycí list.

Servis motora

Z technického hľadiska sú moderné automobily stále sofistikovanejšie, a tak predstavujú pre autoservisy neustálu výzvu a tlak na zdokonaľovanie svojho know-how. Sieť Bosch Car Service disponuje všetkými potrebnými znalosťami a najmodernejším diagnostickým vybavením pre kontrolu a servis všetkých komponentov zážihových, vznetových, ale aj elektrických a hybridných pohonných sústav.

> Výmena olejov a filtrov
> Hybridné a elektrické vozidlá
> Diagnostika motora
> Diesel servis

Servis brzdovej sústavy

Perfektne fungujúci brzdový systém je dôležitý nielen pre vás, ale aj pre všetkých ostatných účastníkov dopravy. Zostaňte v bezpečí a nechajte si pravidelne kontrolovať všetky komponenty brzdového systému, opotrebovateľné diely a komponenty asistenčných bezpečnostných systémov. V prípade potreby si dohovorte schôdzku s najbližším autoservisom siete Bosch Car Service pomocou nášho vyhľadávača.

> Servis a údržba brzdových systémov
> Diagnostika bezpečnostných systémov

Servis skiel

Perfektný stav skiel vášho vozidla je dôležitou súčasťou bezpečnosti a aj najmenšie poškodenie môže navodiť vážnu situáciu. Dbajte o sklá pravidelnou údržbou prípadne požiadajte odborníkov v autoservise Bosch Car Service.

> Na servisný balíček

Servis elektrickej sústavy

Najmä za chladného počasia je častým javom nesprávnej funkcie štartéra. Najčastejšou príčinou je slabý akumulátor alebo problémy s elektrickým systémom vozidla. V dnešných vozidlách sa čím ďalej častejšie vyskytuje aj systém Start/Stop, ktorého prípadné poruchy je schopný opraviť len odborne vyškolený a najmodernejšími systémami vybavený autoservis.

> Servis akumulátorov
> Diagnostika elektroniky
> Start/Stop systém

Inšpekcie a kontroly

Pravidelná kontrola a údržba vozidla je jediným spôsobom včasného zistenia akýchkoľvek ťažkostí a včasnej odbornej opravy. Tým zaistíte väčšiu bezpečnosť ľuďom vnútri a zvonku vozidla a takisto zachováte väčšiu hodnotu vozidla pri jeho budúcom predaji. Bosch Car Service môže ponúknuť nielen sezónnu údržbu a opravy, ale aj univerzálne balíčky služieb pre každý typ vozidla – bez straty záruky výrobcu.

> Technická kontrola, emisie
> Kontrola bezpečnej jazdy
> Kontrola so zachovaním záruky
> 10 bodová kontrola
> Preberacia kontrola
> Jarná kontrola
> Kontrola pred dovolenkou
> Kontrola pred zimou

Test svetlometov

Viac ako polovica vozidiel na ceste mala vážne nedostatky v systéme osvetlenia. Vidieť a byť videný – to sú životne dôležité argumenty v cestnej premávke. Pokiaľ chcete byť vždy v bezpečí, je vhodné nechať si svetlá svojho auta v pravidelných intervaloch kontrolovať v odbornom autoservise, len tak budete ideálne pripravení na zvládnutie krízových situácií za zhoršenej viditeľnosti.

> Na servisný balíček

Pneuservis

Bosch Car Service ponúka plnohodnotný pneuservis – od poradenstva pri nákupe, po montáž a výmenu letných a zimných pneumatík. V záujme prevencie jednostranného opotrebenia pneumatík vždy vykonávame kontrolu a podľa potreby aj nastavenie geometrie kolies vášho vozidla . V prípade potreby môžeme skladovať pneumatiky, vyvažovať kolesá, kontrolovať ich nahustenie a hĺbku vzorky – tým umožníme bezpečnú jazdu bez ohľadu na počasie.

> Na servisný balíček

Servis mechaniky

Väčšinu nehôd spôsobujú vozidla staršie ako 10 rokov s viac ako 150 000 najazdenými kilometrami. Mechanické súčasti v takých prípadoch už často svoje funkcie 100% nezvládajú. V týchto situáciách sa môžete spoľahnúť na vyškolený personál Bosch Car Service, ktorý dá všetko opäť do poriadku. Bohaté znalosti v spojení s najnovšími diagnostickými zariadeniami zaručujú rýchlu identifikáciu problému s výmenou všetkých chybných komponentov za náhradné diely v kvalite pre prvovýbavu.

> Na servisný balíček

Klima servis

Klimatizácia sa stala štandardným vybavením vo väčšine moderných áut, pretože vďaka nej je jazda pohodlnejšia a bezpečnejšia za každého počasia. To isté možno povedať o dovybavení nezávislým kúrením. Odborníci Bosch Car Service vám veľmi radi nainštalujú tieto systémy do vášho vozidla. A samozrejme sa môžete spoľahnúť na odbornú údržbu, opravy a čistenie na zaistenie komfortu a pohodlia pre všetkých cestujúcich vo vozidle.

> Na servisný balíček