Baner vrchny2.png
MG Servis.JPG
Otvaracia doba1.png
youtube.png
Partner poisťovní :
ASP logo.jpg
wustenrot-logo.jpg
Spolupracujeme :
webasto logo.jpg

Ponuka služieb

diagnostika1.jpg

Kompletná diagnostika vozidla

Základným predpokladom dôkladnej opravy Vášho vozidla, je správna diagnostika závady, či už elektronickej, alebo mechanickej. Z dôvodu maximálnej presnosti a spoľahlivosti používame viac typov špičkových diagnostických prístrojov, podľa druhu vozidla a jeho poruchy. Vývoj elektroniky v automobiloch neustále napreduje a správnou diagnostikou šetríme naším zákazníkom čas a peniaze, žiadne závady neopravujeme spôsobom pokus omyl, ale na vozidle vymeníme len diagnostikou identifikovaný vadný komponent. Diagnostikovať dokážeme všetky typy vozidiel pri státi ako aj za samotnej jazdy vozidla.

ciara2.jpg
technici.jpg

Servisné prehliadky a údržba vozidiel

Ponúkame všetkým zákazníkom kompletný servis vozidiel. Servisné prehliadky všetkých druhov, výmeny olejov, všetkých náplní, filtrov, ramená, čapy, silenbloky, výfuky, tlmiče výfukov, tlmiče pruženia, brzdové kotúče, platničky, hadice, atď. Našou veľkou výhodou a zároveň aj ďalším krokom k spokojnosti zákazníka je to, že máme vybudovaný vlastný sklad bežných náhradných a servisných dielov, čo nám umožňuje, že veľkú časť opráv a servisných prehliadok vieme urobiť na počkanie. Pripravujeme všetky vozidlá na pravidelnú technickú prehliadku STK.

ciara2.jpg
ziarovka.jpg

Nastavenie svetiel a stieračov

Jedna z najdôležitejších a práve najčastejšie zanedbávaných a podceňovaných vecí pri jazde vozidlom je maximálne kvalitný a dostatočný výhľad na vozovku a dopravnej situácie pred vozidlom. Správne nastavenie funkcie, intenzity a kvality svetlometov, ale aj stieračov nám zabezpečuje, aby pre nás jazda autom nebola nočnou morou, ale príjemným zážitkom s čo najmenšou námahou pre naše oči a bdelosť za volantom. Kvalitu nastavenia svetiel a stierania stieračov oceníte pri nočnej jazde dažďom, keď sa stretáte s oproti idúcim svietiacim vozidlom.

ciara2.jpg
klima.jpg

Autoklimatizácie

Klimatizácia je jedným z komfortných systémov vozidla ktorého funkčnosť hlavne v letných mesiacoch rado väčšina z vodičov využíva. V modernom vozidle sa stará klimatizácia o príjemné pracovné prostredie vodiča, spríjemňuje mu pobyt vo vozidle a zvyšuje jeho pohodlie a tým výrazne zvyšuje aj bezpečnosť jazdy. U nás Vám zabezpečíme, aby vaša klimatizácia bola maximálne účinná, bez zbytočných porúch a tiež bez občas vyskytujúceho sa zápachu. Prevádzame plnenie, kontrolu tesnosti aj dezinfekcie a čistenie klimatizácií ako aj odsatie a separáciu starého chladiva.

ciara2.jpg
pneuservis.jpg

Pneuservis

Poskytujeme pneuservis pre osobné autá, offroady a malé nákladné autá do 3,5 tony. Na značkových a pravidelne kalibrovaných zariadeniach ponúkame sezónne prezutie, opravy defektov, vyváženie kolies, kontrolu hadzavosti, medzisezónné uskladnenie kolies, ekologickú likvidáciu ojazdených a poškodených pneumatík.

ciara2.jpg
geometria.jpg

Geometria a riadenie náprav

Geomteria kolies je jedným z najdôležitejších parametrov, ktoré ovplyvňuje riadenie vozidla, opotrebovanie pneumatík, komfort jazdy a zasahuje aj spotrebu paliva. Správne nastavenie výrazne ovplyvní jazdné vlastnosti vozidla, ako aj jeho ovládateľnosť. Prvoradou a základnou požiadavkou je, aby sa kolesá pri jazde v priamom smere ale aj v zákrute odvaľovali, ale nešmýkali. Geometria musí byť správne nastavená na všetkých kolesách automobilu a nie iba na riadiacej náprave.

ciara2.jpg
nahradni-dily.jpg

Predaj náhradných dielov

Náš autoservis disponujeme svojím vlastným skladom náhradných dielov a autosúčiastok. Zabezpečujeme predaj značkových náhradných dielov výrobcov automobilov, ako aj lacnejších alternatívnych výrobcov. Na všetky diely poskytujeme štandardnú záruku stanovenú zákonom. V prípade potreby objednania dielov, ktoré nemáme v skladovej zásobe, sme ich schopní zabezpečiť do 24 hodín.

ciara2.jpg
emisne-kontroly-logo.png

Vykonávame Emisné kontroly

Náš autoservis patrí do siete stredisk Emisných kontrol na Slovensku. Poskytujeme kompletné emisné kontroly na vozidlá do 3,5 tony s bendzýnovým motorom. 

ciara2.jpg
karosarske prace.jpg

Karosárske a lakýrnické práce

Pri používaní vozidla prichádza občas k nemilej udalosti, havárii a poškodeniu karosárskych a nosných častí vozidla. Aj pri týchto poškodeniach Vám náš skúsený tím pracovníkov ochotne a hlavne precízne a spoľahlivo zabezpečí opravu Vášho vozidla. Zabezpečujeme komplexnú opravu havarovaných vozidiel či už po ľahkých ako aj ťažkých haváriách. Sme zmluvným partnerom pre Allianz - Slovenskú poisťovňu a.s., opravu zabezpečujeme aj na krycí list.

MG Autoservis, Krátka 2257/83, 97701 - Brezno, mobil: 0903 702 803, tel.č.: 048 611 48 24, 
e-mail: mmg@mail.t-com.sk, www.mgautoservis.sk
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one